Акумулятори Bosch
Акумулятор Bosch

Кількість електронного обладнання в автомобілях, що постійно збільшується, і нові технології, такі як старт-стоп системи та системи рекуперації енергії гальмування, вимагають використання високоефективних акумуляторів. Так, частий запуск двигуна швидко виснажує будь-який традиційний акумулятор.
Ми повністю довіряємо інноваційним технологіям та першокласним стандартам акумуляторів Bosch. Вони були розроблені для задоволення різноманітних потреб різних типів автомобілів. Таким чином, ви можете бути впевнені, що окрім найвищого рівня якості, безпеки та надійності акумулятора, у вашого автомобіля завжди буде достатній запас потужності.

 

Акумулятори S5A AGM з технологією AGM – для автомобілів з функцією старт-стоп та рекуперацією енергії гальмування
Технологія AGM (Absorbent Glass Mat – скловолокно, що абсорбує) від компанії Bosch є найкращою з представлених на ринку і задовольняє найвищі вимоги. Кількість електроніки, що постійно зростає, в сучасних автомобілях вимагає в рази більше енергії, ємності, отже, набагато потужніших акумуляторів. Акумулятори S5А AGM від Bosch – ідеальне рішення для таких сфер застосування. Bosch S5A показують набагато вищі результати потужності, ніж традиційні АКБ. Вони також здатні накопичувати енергію рекуперації гальмування, таким чином забезпечуючи постійне енергопостачання електронного обладнання автомобіля.
 

Основні переваги:

 • Більш тривалий термін служби та вчетверо вища стійкість до циклічних навантажень у порівнянні з традиційними стартерними акумуляторами.
 • Постійне енергопостачання навіть за коротких поїздок, руху з частими зупинками або підвищеного споживання енергії в нерухомому стані.
 • Надзвичайно високі вхідна та пускова потужність навіть за наявності великої кількості підключеного електронного обладнання.
 • Монтаж у будь-якому положенні, герметичність та абсолютна не обслуговуваність.

 

Акумулятори S4E з технологією EFB – для автомобілів із системами старт-стоп
Акумулятор S4E EFB з технологією EFB займає проміжне положення між традиційними стартерними акумуляторами й АКБ з технологією AGM. Він ідеально підходить для автомобілів з функцією старт-стоп і є надійним джерелом енергії навіть за великої кількості підключеного електронного обладнання. Завдяки високій циклічній стійкості він завжди, навіть у найсуворіших погодних умовах, здатний забезпечувати необхідну кількість енергії для запуску двигуна
 

Основні переваги:

 • Більш тривалий термін служби та вдвічі більша стійкість до циклічних навантажень у порівнянні з традиційними стартерними акумуляторами
 • Надійний запуск двигуна навіть при екстремальних температурах та наявності великої кількості електронного обладнання
 • Прекрасне приймання заряду та стійкість до поїздок на короткі дистанції
 • Абсолютна не обслуговуваність, герметичність при кутах нахилу до 55°

 

Акумулятори S5/S4/S3 з технологією PowerFrame® – оптимальна пускова потужність для будь-якого автомобіля
Для автомобілів із більш стандартною комплектацією ідеально підходять стандартні джерела живлення. Але і тут найкраще довіритися високій якості Bosch. Модельний ряд S5, S4 та S3 – це надійні автомобільні акумулятори, що задовольняють усім вимогам та підходять для будь-яких класів автомобілів. Технологія PowerFrame®, що використовується в них, не тільки забезпечує швидший процес віддачі струму і приймання заряду, але й гарантує більш тривалий термін служби, більшу ємність і підвищені струми холодного пуску.
 

Основні переваги:

 • Максимальний рівень безпеки завдяки подвійному захисту від іскроутворення
 • Герметична конструкція кришки акумулятора запобігає витіканню електроліту
 • Простота установки та транспортування завдяки ергономічно спроєктованим ручкам для перенесення
 • Абсолютна не обслуговуваність

 

Якщо ви бажаєте, щоб наші спеціалісти допомогли вам із вибором АКБ Bosch, тисніть на конпку "Записатись" і ми сконтактуємо із вами найближчим часом.

Записатись