Діагностика ходової на SDL лінії

Ми постійно говоримо про діагностику ходової на SDL-лінії, а можливо дехто з вас й гадки не має про що йде мова. Розповідаємо:
діагностичний стенд SDL  - це лінія, що складається з вимірювальних платформ та пристроїв визначення параметрів ходової.
Як все це працює?


Першочергово автомобіль проїжджає стенд відведення. Відведення автомобіля від напряму прямолінійного руху залежить від величини кутів установки керованих коліс (сходження та розвал). Причинами неоптимальної величини є: неправильні кути установки коліс, зношування деталей підвіски, зміною геометричної форми кузова або рами автомобіля.


Перевірка роботи підвіски починається після встановлення коліс автомобіля на спеціальні майданчики, що демпфують. Стенд в автоматичному режимі вимірює навантаження на кожне колесо і вісь та видає інформацію на екрані монітора. Далі стенд імітує рух автомобіля за дорожніми нерівностями на різних швидкостях, перевіряючи при цьому роботу амортизаторів та, відповідно, зчеплення коліс із дорогою. 


Потім автомобіль заїжджає на гальмівний стенд, де перевіряються гальмівні зусилля кожного колеса окремо, та в цілому автомобіля. 
А на  стенді-люфтомірі ATZ перевіряються люфти підвіски та сайлентблоки. Завершує діагностику візуальний огляд.

Додатково при діагностиці ходової ви отримаєте:

  • перевірку точки замерзання охолоджуючої рідини
  • перевірку вмісту вологи в гальмівній рідині
  • перевірку рівня всіх рідин (окрім КП)
  • перевірку освітлювальних приладів
  • перевірку стану щіток склоочисників

 

Основна фішка даної процедури – виключення людського фактора та об’єктивна надточна діагностика. Ви отримаєте на руки протокол перевірки більше ніж 40 параметрів, наші менеджери пояснять вам кожен із них,  опишуть загальну картину по стану ходової та нададуть рекомендації щодо ваших подальших дій.

У разі, якщо ви чуєте звуки, схожі на гул або найчастіше стук або скрежет в підвісці – не відкладайте візит до автосервісу, адже від цього залежить ваша безпека та безпека пасажирів у вашому авто.

Записатись