Корпоративним клієнтам

Мережа автосервісів Автодром  працює на ринку України з 2003 року, наша клієнтська база налічує понад 9000 клієнтів, серед яких близько 1500 корпоративних, тому ми досконало знаємо на чому сконцентрувати увагу, обслуговуючи автопарк.

Чому ви полюбите Автодром
Автодром - це український інтелектуальний автосервіс, заснований у Калинівці у 2003 році. Ми інвестуємо у молодь і розвиток автосервісної галузі в Україні.
Ми вирішуємо складні технічні проблеми завдяки досвіду роботи з різними марками авто, ефективному обладнанню, новому програмному забезпеченню і щомісячним інвестиціям у навчання команди.
Ми знаємо, що спілкування і сервіс важливий для кожного гостя, тому ми з вами на кожному з етапів ремонту - від запису до післясервісного обзвону.
Теплі і довготривалі стосунки з вами - наш пріоритет. Ми хочемо, щоб після кожного візиту у вас лишався приємний післясмак.
Зручна транспортна розв'язка та власний паркінг зроблять процес обслуговування на сервісі простішим та швидшим.
Скористайтесь акційною пропозицією!

ДІАГНОСТИКА ХОДОВОЇ НА SDL-ЛІНІЇ

ТА ПЕРЕВІРКА ПОНАД 50 ПАРАМЕТРІВ СТАНУ АВТО


₴0
₴550 грн

У нас обслуговують свій автопарк
FAQ: поширені запитання
Яка вартість робіт?

Ціноутворення на нашому автосервісі доволі прозоре і визначається кількістю затрачених нормо-годин та вартістю  однієї нормо-години.

Нормо-година  - це норматив, розроблений спеціально для виконання сервісно-ремонтних робіт. Розраховується він на основі тривалих досліджень технічними фахівцями та описаний в довідниках та каталогах заводів-виробників. Будь-яка робота описана в вищезазначених каталогах має норматив по виконанню, який ми і використовуємо для розрахунку вартості робіт. Хочемо зазначити, що норматив не пов'язаний лінійно з реально витраченим часом на виконання того чи іншого виду робіт. Переглянути вартість конкретних робіт ви можете перейшовши у розділ «Послуги».

Чи працюєте з ПДВ?

Так, ми працюємо з ПДВ та надаємо усі необхідні документи. 

Чи надаєте гарантії?

Так , ми зберігаємо гарантійні зобов’язання від виробників та постачальників запчастин,  а також працюємо згідно чинного законодавства України (указ міністерства інфраструктури України №615 від 28.11.2014року). Усі наші гарантійні зобов’язання прописуються в кожному заказ-наряді при прийнятті автомобіля на обслуговування.

Які автомобільні бренди ви обслуговуєте?

Ми обслуговуємо всі іномарки (окрім виробництва Китай). Наш сервіс укомплектований сучасним дилерським обладнанням та працює по базі автомобілів BOSCH, яка охоплює автомобілі лише з 2006 року виробництва. Ми обсуговуємо сотні марок авто та для найкращої якості виконання робіт ми обрали фокус на авто від 2006 року. Це зроблено для того, щоб проблему з кожним авто було вирішено у нас на сервісі.