Перше місце роботи

HR Nataly RomaniukОсь ви й тримаєте у руках свій диплом. Позаду не один рік навчання, де все було зрозуміло та чітко заплановано. Тепер попереду невідоме майбутнє і пошук першої роботи.

Багато роботодавців шукають працівників вже з досвідом, але як його отримати, якщо щойно закінчили навчання?
І це одна з небагатьох причин, через яку треба буде проходити співбесіди одна за одною.

Що робити, якщо досвіду немає, а робота потрібна?

Є декілька важливих критеріїв, на які зважають роботодавці при підборі кандидата. Якщо людина володіє більшістю з цих характеристик, досвід вже не настільки важливий.

HR Бош Сервіс Автодром Наталія Романюк поділилася, на що вона звертає увагу на співбесіді:
 

"Звісно, співбесіда з людиною, яка шукає перше місце роботи відрізняється від типової. Я не можу опиратися на професійний досвід, але є важливі "маячки", які дають можливість оцінити потенціал людини.
“Перші маячки”
Головне, що на що я звертаю увагу вже при першій розмові - це інтелігентність, загальна освіченість і грамотність. Для цього достатньо однієї хвилини спілкування.
Компанія, команда і клієнт
Вже на особистій співбесіді я моделлю ситуації, щоб зрозуміти, як людина буде взаємодіяти із компанією, командою і клієнтом.
Якщо говорити про компанію: важливо, чи збігаються наші цінності. Автодром - це про “робити”, а не “говорити”. Це про відповідальність за процес і результат, це про чесність і партнерство, про відкрите, дружнє спілкування і покращення через помилки і спроби. Всі ці цінності ми транслюємо, як всередині команди, так і назовні.
Я обов'язково звертаю увагу на те, як людина буде взаємодіяти з командою. Наш бізнес не існував би без постійного спілкування між людьми і командної роботи.
Орієнтація на клієнта, вона важлива не тільки для менеджерів, але й для будь-якої іншої позиції. Наприклад, для механіка це може виражатися у тому наскільки людина уважна до кожного авто та акуратна у своїй роботі."

 

Ми підтримуємо починання молодих, амбітних та прогресивних людей, ми радіємо розвитку нових професіоналів, навіть, якщо на початку досвіду ще немає. Ми всі починали з цього.
Головне - не те наскільки багато часу ви пропрацювали перед тим як прийти, а те,  яка ви людина і що вже зробили для своєї реалізації.

Якщо ви хочете, щоб вашим першим місцем роботи став Бош Сервіс Автодром Тернопіль, заповніть, будь ласка, анкету і ми обов'язково протягом 5-ти робочих днів сконтактуємо з вами.