Чіп тюнінг та адаптація під газ

1. Чіп тюнінг автомобіля - це вид тюнінгу, при якому оптимізація або підвищення продуктивності двигуна досягається шляхом зміни програмного забезпечення блоку управління двигуном.

Замовивши чіп тюнінг на Бош Сервіс Автодром Тернопіль, ви отримуєте:

  • збільшення потужності двигуна. Піднімаємо тиск турбонаддува, коригуємо паливні карти, оптимізуємо подачу палива в циліндри.
  • поліпшується економічність двигуна. Проводимо оптимізацію роботи двигуна в режимах середніх навантажень. При помірному (звичайному) режимі їзди зменшиться витрата палива.
  • попередня діагностика (входить у вартість). При виявленні несправностей проводиться їх усунення і, при необхідності, ремонт. Ми чіпуємо тільки справні автомобілі.
  • безпека. Чіп тюнінг Stage 1 проводиться без фізичного втручання в двигун.
  • надається гарантія. Всі роботи по чіп тюнингу на Бош Сервіс Автодром проводяться на ліцензійному обладнанні кваліфікованим персоналом.


Для власників дизельних автомобілів ми рекомендуємо відключити фільтр сажі DPF і систему рециркуляції вихлопних газів EGR. Це зменшить опір вихлопної системи, скоротить витрату палива за рахунок відключення режиму рециркуляції і збільшить крутний момент на низьких оборотах. Також, спільне чіпування (збільшення потужності) і відключення цих систем обійдеться істотно дешевше.

 

2. На Вашому автомобілі встановлено газобалонне обладнання?

Неправильне налаштування двигуна може призвести до підвищеної витрати газу і зменшення ресурсу двигуна вашого автомобіля.

Ми пропонуємо вам адаптувати двигун автомобіля для роботи на газу в Тернополі.

Провівши роботи з адаптації двигуна під газ на нашому автосервісі ви отримаєте:

  • підвищення ресурсу випускних клапанів і терміну служби двигуна за рахунок зменшення температури вихлопних газів.
  • зменшення споживання газу та збільшення крутного моменту. Коригується кут випередження запалювання для організації оптимального процесу згоряння палива в циліндрах.

 

Тисніть на кнопку нижче і ми зателефонуємо, щоб проконсультувати вас.

 

 

 

Записатись