Регулювання кутів встановлення коліс
Розвал сходження Тернопіль

Для того, що б машина слухалася водія, їхала в потрібному напрямку, колеса після поворотів брали своє початкове положення і для того, щоб не потрібно було витрачати багато сил на розворот авто на місці, колеса ставляться в певному положенні. Такий процес називається розвал-сходженням.

«Розвал» (кут розвалу) - це кут між центральною площиною колеса і перпендикуляром до поверхні дороги. Кут розвалу вимірюється в градусах, при цьому колеса повинні знаходитися в положенні прямолінійного руху. Правильно встановлений кут розвалу забезпечує автомобілю хорошу курсову стійкість і хороше зчеплення з дорогою.

Кути розвалу лівого і правого коліс повинні бути максимально близькі за значеннями, інакше автомобіль буде відводити в бік та значно складніше буде повертати кермо (особливо помітно на автомобілях без гідропідсилювача керма).

«Сходження» (кут сходження) - це кут установки коліс, що може виражатися в міліметрах або градусах. Якщо колеса паралельні один одному — сходження вважається нульовим, що дає економію палива і підвищує ресурс гуми.

Для кращого управління автомобілем необхідно стежити за "розвал-сходженням коліс". Це забезпечить легку керованість автомобілем, економію палива і шин.

Випадки, коли ми радимо робити розвал-сходження:

  • (обов’язково!) після ремонту ходової та зміни шин;
  • при виході з поворотів погано самоповертається кермо;
  • автомобіль стало відводити в бік;
  • ви стали докладати більше зусиль при повороті керма;
  • при зміні кліренсу автомобіля;
  • при пошкодженні колісного диску (після попадання у вибоїну на дорозі);
  • або один раз на 10000 км пробігу.

 

На нашому автосервісі "Бош Сервіс Автодром" у Тернополі встановлений стенд CCD, а у Калинівці - стенд 3D. У технології CCD закладена висока точність на рівні ± 2 кутових хвилини, тому ці стенди чудово справляються практично із усіма автомобілями. У свою чергу, для 3D-стенду нормальна похибка вимірювань - близько 5 хвилин. 

Ціна лише перевірки: 175 грн, а перевірки і регулювання - 350 грн.

Перевірте та відрегулюйте кути встановлення коліс на Бош Сервіс Автодромі. Залишайте заявку або телефонуйте ; )

Записатись