Комп'ютерна діагностика авто в Тернополі | Bosch Service Autodrome

Комп'ютерна діагностика

Сучасні виробники автомобільного ринку постійно прагнуть зробити свої автомобілі безпечнішими, зрозумілішими та легшими в управлінні. Для цього впроваджуються електронні схеми та створюються єдині системи керування. Наразі це найважливіша та найцінніша частина сучасної машини.

Комп'ютерна діагностика автомобіля – це перевірка електронних сполучень, датчиків, індикаторів та модулів спеціальним пристроєм. Вона оцінює технічну сторону електроніки та знаходить очевидні та приховані недоліки.

В сучасних автомобілях електроніка керує двигуном, трансмісією, запаленням, упорскуванням палива, нейтралізацією вихлопних газів, гальмами, освітленням, бортовими мультимедіа, рульовим керуванням та всіма електричними ланцюгами. У деяких преміальних брендах - підвіскою, регулюючи величину дорожнього просвіту та рівень жорсткості амортизаторів.

В процесі експлуатації транспортного засобу можливий вихід з ладу як одиничних елементів й механізмів, так і блоків управління та контролю. Необхідність перевірки обумовлена тим, що навіть при нормальній роботі авто цієї миті, можливі поломки найближчим часом.

Вчасно проведене випробування допомагає економити на подальшому обслуговуванні.

 

Вірні ознаки того, що вашій машині потрібно звернутись до Bosch Service Autodrome:

-лампочка Check Engine на приладовій панелі;

-нерівна робота мотора, шум та вібрації з-під капота;

-ривки при перемиканні передач;

-густий дим із вихлопної труби в теплу погоду;

-відведення убік при гальмуванні;

-перегрів/довгий запуск двигуна;

-швидка розрядка акумулятора;

-непрацюючі кнопки, перемикачі та сенсорні елементи в салоні.

Комп'ютерна діагностика автомобіля це комплексна комп'ютерна діагностика двигуна, коробки передач та усіх електронних систем та вузлів автомобіля.
Якщо ви спостерігаєте хоча б один із вищезазначених симптомів – не відкладайте візит до автосервісу, адже пошкодження впливають не тільки на комфортність, але і на безпечність.

Можливості КД:

  • оцінювання поточних характеристик та основних систем;
  • виявлення несправностей, що можуть виникнути незабаром;
  • визначення джерела проблеми, зокрема прихованих дефектів;
  • оцінка ступеня зношеності запчастин для своєчасної заміни та економії.


Для проведення КД та ремонту автоелектроніки наші спеціалісти використовують професійне діагностичне обладнання, вони користуються одним з дійсно якісних й широко використовуваних сертифікованих приладів КТС. Ліцензійне програмне забезпечення, що регулярно оновлюється, дає доступ до актуальних технічних даних практично всіх заводів-виробників.

На Автодромі в наявності дилерські діагностики наступних автовиробників: Mercedes, Audi, Volkswagen, Seat, Skoda, Land Rover, Jaguar, які дозволять перевірити параметри роботи та зчитати помилки максимально коректно та швидко.

Розповімо про сам процес:
в рамках діагностичних заходів проходить зчитування та обробка кодів помилок, виявлених під час аналізу дії головних вузлів та агрегатів.
До бортових систем, через діагностичні спеціальні роз'єми, підключають спеціальний сканер, який зчитує всі коди, що транслюються автомобілем. Отримані коди розшифровуються нашими спеціалістами, а далі на основі отриманої інформації виноситься висновок про наявність тих чи інших похибок або неполадок. По завершенню ви отримуєте на руки роздруківку з результатами та рекомендації наших менеджерів щодо необхідності подальших ремонтних робіт.

Перейдемо до переваг:

  • стан конкретної деталі тестується без попереднього демонтажу;
  • процедура проводиться оперативно та безпомилково;
  • можна провести профілактику вірогідних проблем;
  • є можливість переналаштувати ПЗ та інші режими ТЗ.


На сьогодні комп'ютерне тестування є найефективнішим та найнадійнішим способом перевірки. Своєчасна діагностика дозволяє наперед визначати "хворі місця", виявляє та деталізує геть незначні дефекти, своєчасно усунувши які, можливо запобігти серйозній поломці.

Важливо пам'ятати – справний автомобіль – запорука безпеки водія та пасажирів.
Враховуючи відносно невисоку вартість, для власного спокою комп'ютерну діагностику наші спеціалісти рекомендують проводити не рідше двох разів на рік.

Записатись