Вторинна переробка

вторинна переробка

Наша команда відповідально ставиться до навколишнього середовища, ми розуміємо наскільки дії людини можуть шкодити природі. Ми не хочемо провокувати екологічну катастрофу, навпаки, усіма силами намагаємося зберегти природу і ресурси. Нам і нашим дітям ще жити у цьому світі, тому його треба зробити безпечним для наступних поколінь.

Ми принципово сортуємо та утилізуємо відходи. Для цього ми уклали договір із компанією «Еко Захист Україна», яка займається вторинною переробкою.

Чому важливо переробляти сміття?

Наведемо приклад:⠀
У середньому, хороша шина може прослужити 6-8 років, після цього її обов'язково треба утилізувати. Через те, що у складі шин є метали, їх не можна просто залишати, і навіть спалювали.
Але є чудові варіанти, як використати перероблену шину. І це не казкові лебеді у дворах чи садках, і не клумби для рослин.
Шину переробляють повністю.
По-перше, від матеріалу відділяють усі металеві складники, а далі з того, що називалося "шина" виходить надійна підошва для взуття. Також перероблені матеріали використовують у сфері будівництва. Наприклад, роблять покриття для утеплення фасадів чи звукоізоляції.

Що саме ми віддаємо на утилізацію?

Щоденно на Автодром приїжджає багато автомобілів, з різними запитами на ремонт. Комусь треба замінити старе мастило на нове. А куди дівати використане? Хтось просить замінити антифриз на новий. До того ж кожен наш майстер працює в одноразових масках та рукавичках, які теж треба утилізувати.

Ось невеликий список речей і матеріалів, які ми віддаємо на перероблення:

  • промаслене ганчір'я;
  • промаслений пісок;
  • відпрацьовані шини;
  • відпрацьовані мастила та моторні мастила;
  • відпрацьований антифриз;
  • використанні рукавички та захисті маски.


У всіх містах України, є компанії, які займаються переробленням сировини та допомагають зберегти екологію. Їх легко знайти та почати співпрацювати.
Якщо кожна велика чи маленька фірма почне не просто викидати небезпечні речі на смітник, а віддавати їх на перероблення, наша планета буде у безпеці.