Співпраця з Вінницьким Політехом

Вінницький технічний університетОсновна запорука успіху Автодрому – це наша команда. Наші дії спрямовані на те, щоб прогресували та реалізовувалися люди.
Ми створюємо екосистему для розвитку інтелектуалів у автосервісній сфері, які будуть працювати в Україні. І починаємо з фундаменту – з освіти.


Ми любимо Політехнічний університет — це наші партнери, сусіди й наставники для майбутніх експертів технічного сектору. Близько третини наших механіків, діагностів, менеджерів, також наш засновник навчалися там.


Тому нам дуже захотілося якось віддячити, доєднатися до розвитку студентів і університету в цілому, показати молоді практичну, реальну сторону тих спеціальностей, на яких вони навчаються. Довго думали, як можна сказати "дякую" і вирішили вкласти свої сили у дві найважливіші складові — сам навчальний процес і умови навчання.


Швидкі комп'ютери, зручні парти, проєктор та історія машинобудування в крутій аудиторії – це тільки початок нашої співпраці з Політехом. Ми вже передали доступи до навчальної платформи від наших партнерів, компанії Bosch. На платформі студенти та викладачі зможуть в онлайн-форматі пройти навчання — теорію, практичні вправи й тести, які ми використовуємо на наших сервісах для навчання технічної команди та менеджерів.


Ми хочемо, щоб наші діти отримували якісну освіту тут, в Україні. Наразі плануємо створити оновлену, наближену до реального бізнесу навчальну програму для спеціальності «автомобільний менеджмент» разом із викладачами Політехнічного університету. Хочеться вести живий діалог зі студентами, тому учасники команди Автодрому готуються приходити на пари, щоб спілкуватися, обговорювати та відповідати на запитання з точки зору практиків.


Коли оточення відповідає тому, чим людина цікавиться, вчитися хочеться ще з більшим бажанням.
Тому після навчання ми з радістю будемо чекати молодих спеціалістів до нас на роботу! Це успішний сценарій, як для нашої компанії, так і для студентів: для третини нашої команди Автодром став першим місцем роботи.